Vélemények - ZERO Barbecue szósz 320 ml - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO Barbecue szósz fokozza kedvenc ételeid ízét. Nem tartalmaz cukrot, zsírt, glutént és laktózt, és segít csökkenteni az elfogyasztott kalóriák mennyiségét. Mindezt anélkül, hogy le kellene mondania kedvenc ételeinek ízéről. Ez teszi a ZERO Barbecue szószt a megfelelő választássá.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO Barbecue szósz 320 ml - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 803 értékelésből
(577 értékelés)
(100 értékelés)
(51 értékelés)
(35 értékelés)
(37 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Ennél a nulla kalóriatartalmú BBQ-szósznál a vélemények többnyire rendkívül pozitívak: a legtöbb vásárló a barbecue jellegű ízt, a nem túlzóan „furcsa” utóízt (nincs kellemetlen utóíz), valamint az kellemesen füstös-édes profilt emeli ki. Sokan megemlítik, hogy könnyű használni grillezéshez, hamburgerekhez, húsokhoz, tojásokhoz és salátákhoz, és az is segít, hogy az étrend betartása élvezetesebb legyen. Kisebb arányban azonban úgy találják, hogy túl híg, túl édes, vagy észreveszik egy mesterséges édesítőszer jellegzetes jegyét.

  • Hiteles BBQ-íz
    |
  • Nem kellemetlen utóíz
    |
  • Füstös és kellemesen édes
    |
  • Kiváló grillezett húsokhoz
    |
  • Sokféle ételhez jól passzol
    |
  • Hasznos a diétához

AI által generálva 803 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Ευγενία

Ellenőrzött vásárlás
Csodálatos termék. Mi lehet jobb, mint habozás nélkül élvezni az ételt, még akkor is, ha olyan extráról van szó, mint egy BBQ szósz. Nagyon finom szósz, amiben nem fogsz csalódni, ha a hűtődbe teszed.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Malina

Ellenőrzött vásárlás
Elég rossz az íze, túl édes és legalább az összetevőket tekintve tiszta lett volna, de nem is az.
Vélemények Magyarországon (165)
Ellenőrzött vásárlások (720)
Pozitív (723)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (638)
  • Mihai

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 10. 24.

    Nagyon meglepett ennek a szósznak az íze. Kicsit édesebb, mint amire számítottam, de grillezéshez ideális. Főleg, ha eleged van a klasszikus ízekből. Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vladimír

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 08. 07.

    Kiváló húsmártás. Lehetne egy kicsit kevésbé édes, de egyébként remek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • B.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 15.

    Ízletes, édes szósz. Örülnék egy fűszeresebb változatnak. Főleg készételek fűszerezésére használom, de pácolóként ajánlom kipróbálásra - kiváló ízvilág és az étkező személyre szabása.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alex

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 07.

    Nekem személy szerint nagyon tetszik! A hígabb állagot sem bánom, állandóan rendelek! Szeretem őt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 06.

    Nagyon ajánlom. Kicsit édeskés ízű, de húsokhoz remek. Nem tudok rosszat mondani erről a termékről
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fitmisk

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 06.

    tényleg valami szuper, rendelésnél kicsit szkeptikus voltam, de salátákba tényleg nagyon ízlik, csak zöldségekhez illik :) diétában csodálatos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sined

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 28.

    Nagyon meglepett ennek a szósznak az íze. Kicsit édesebb, mint szerettem volna, de diétához tökéletes. Főleg, ha már mindenből elege van, jó az ételek gazdagítására.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • testify

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 02. 10.

    Állagra tökéletes, salátára, hús alá, frissen, nem főzéshez életmentő ízbomba diétában. Ha egy kicsit kevésbbé lenne édesebb, menne az öt csillag. Itt az új konkurencia!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még