Vélemények - Földimogyoróvaj - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% földimogyoróból készült mogyoróvaj elnyeri tetszésed finom, mogyorós ízével és krémes állagával. Az összetevők között nincs hozzáadott cukor, só, pálmaolaj vagy más felesleges adalékanyag. Éppen ellenkezőleg, nagyszerű forrása a fehérjéknek, telítetlen zsíroknak és rostoknak. Add hozzá kedvenc zabkásádhoz, desszertedhez vagy próbáld ki a tipikus amerikai PB&J-t!

3 390 Ft(3 390 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Földimogyoróvaj - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 4859 értékelésből
(4264 értékelés)
(336 értékelés)
(120 értékelés)
(53 értékelés)
(69 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A 100%-os mogyoróvajról szóló értékelések többnyire nagyon pozitívak: a legtöbb vásárló a gazdag mogyorós ízt, a hozzáadott cukor nélküli tiszta összetevőlistát és a kielégítő, krémes állagot emeli ki. Sokan megemlítik a természetes olajleválást, és hogy az összekeverés után az állaga tökéletes lesz. Néhány vásárló szerint a sima vagy roppanós változatok különböző ízlésnek felelnek meg. A kisebb arányú visszajelzések kiemelik, hogy az új csomagolás nehezebben használható, illetve hogy alkalmanként előfordulhat, hogy egyes tételek íze vagy megjelenése eltérő.

  • Gazdag mogyorós íz
    |
  • Nincs hozzáadott cukor
    |
  • Krémes, sima állag
    |
  • Természetes olajleválás
    |
  • Összekeverés után könnyen használható
    |
  • Roppanós változat darabkákkal

AI által generálva 4859 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Catalin R.

Ellenőrzött vásárlás
bár valójában folyékonyabb, ahogy az előző hozzászólóim mondták, 100%-ban mogyoró íze van és nincs benne cukor (meg lehet kóstolni). A hagyományos kereskedelemben legfeljebb 85% földimogyoró található
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Tereza

Ellenőrzött vásárlás
Rendszeresen rendeltem ezt a vajat. Most megérkezett az új csomagolás, és nem tudok megállni a meglepetéstől. Még mindig volt maradék az előző csomagból, és hihetetlen különbséget láttam. 1. szín -
Vélemények Magyarországon (770)
Ellenőrzött vásárlások (4247)
Pozitív (4720)
Negatív (139)
Vélemények más országokban (4089)
  • TheHeksiii

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 17.

    Remek, jó ízű, jó állaga (keverés után). A zsírok és fehérjék magas aránya, például kenyérrel (szénhidráttal) kombinálva tökéletesen kitölti az étlapot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adrian

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 07.

    Vizes, zavaros, nem keveredik, nem fogyasztható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simion Mariana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 04.

    Nagyon szeretem ezt a vajat. A második rendelésemen vagyok, és biztosan visszatérek. Minden - az ártól a szállításon át az ízig - hibátlan ebben a termékben. Azt ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kingus

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 22.

    Ahogy az előttem szólók is mondják, függőséget okoz. Egy hét alatt simán elfogy az 1 kg-os kiszerelés, akár a smooth akár a darabos verzióból. Almával, vagy más gyümölccsel eszem, de ha nagyon éhes vagyok akkor simán 2-3 kanállal is, és egy időre elmulik az éhseg :D Supi, hogy nem tartalmaz hozzáadott cukrot, sót és pálmaolajat sem. Aki még nem kóstolja, akkor mindenképp legalább egyszer kóstolja meg, csakis ajánlani tudom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dugy

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 16.

    Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel..van aki azt írta hogy hülyeség de mit lehet ilyen áron várni egy receptben kipróbáltam és már most tudom, hogy még rendelnek majd... magamnak és a kolléganőmnek ;-) ... heh .. remek... csak most kell még vennem :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peanutek

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 13.

    A fogakhoz és a szájpadláshoz tapad. Nagyon ritka, nem lehetsz biztos benne. Az egész csomag a szemétbe kerül.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Faline

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 03.

    2. dobozt rendeltem a héten! Nagyon finoom! Reggeli zabkásám örökös összetevője lesz, állag, íz kiváló! Komolyan függőséget okoz , rosszul érzem magam ha nem eszem ebből a finomságból:))
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gabriela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 27.

    Kiváló vaj, sima és ropogós is. Főzéshez és sütéshez is használom, és fogom is. Vékonyabb, de én személy szerint szeretem, és az íze is csodálatos. A szokásosnál gyakrabban vásárolom ezt a vajat, és rendkívül elégedett vagyok vele. határozottan ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 16.

    Mindenki számára, aki a lágyabb és vékonyabb állagú mogyoróvajat kedveli, ez ideális. Az íze ugyanolyan addiktív, mint bármely más drágább vaj. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jozef

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 29.

    Mind a Smooth, mind a Crunchy vékonyabb, és érezhető egy kis pörkölt földimogyoró illata, de ezen az áron valószínűleg nem várhat tovább. Sajnos nem tapad a myproteinhez
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még