Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

3 790 Ft(3 790 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 514 értékelésből
(465 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(6 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 514 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (31)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (493)
Negatív (15)
Vélemények más országokban (483)
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 09.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A cukor nagyszerű alternatívája, utóíz nélkül. Sütéshez és ízesítéshez pl. tea, kávé teljesen kiváló... Diétásnak is kiváló, mindenképp ajánlom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Гергана

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 03.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Rendszeresen használom, mert sokkal kevesebb kalóriát tartalmaz, és sokszor hasznosabb, mint a cukor. Olyan süteményekhez használom, amelyek nem igényelnek magas hőmérsékletet - a fokokkal azért vigyázzunk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denissza

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 08.

    Én főleg főzéshez sütéshez használom. Sokáig kitart és az ára is szuper.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Алина

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 09. 20.

    Az utóbbi időben csak eritritet használok: pite-sütésnél, mályvacukor készítésnél és egyszerűen teához, kávéhoz...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pauli

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 09. 10.

    cukorbetegeknek kiváló választás, szuper minőség szuper áron. Én is vettem a nagybátyámnak - cukorbeteg, és nagyon megdicsért :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Симонка

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 29.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Imádom az eritrit - mindenféle egészséges receptet főzök, és cukor helyett használom. Szép termék, köszönöm!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 16.

    A cukrot teljesen helyettesítettem ezzel, még lekvárokba is tettem. Hiszek a jó minőségben, jó áron
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Петя

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 15.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Дария

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 09.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Kiváló cukorhelyettesítő, és a Steviához képest nincs kellemetlen utóíze! 100%-ban elégedett vagyok a vásárlással.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Róbert

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 31.

    egészséges cukorhelyettesítő, a konyhában használom ételek, italok ízesítésére
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még