Vélemények - ENJOY Pre-Workout - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Nincs raktáron
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ENJOY Pre-Workout - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 317 értékelésből
(179 értékelés)
(53 értékelés)
(31 értékelés)
(26 értékelés)
(28 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények leginkább egy erős edzés előtti (pre workout) élményt emelnek ki: sok felhasználó észrevehető energiáról és pumpról számol be már perceken belül, továbbá az átmenet kezdetén egy enyhén bizsergető és enyhén viszkető érzésről is. A felhasználók jelentős része emellett dicséri a formula minőségét, az első időszakban jó oldhatóságot, valamint hogy nincs komolyabb „comedown” (bezuhanás). A leggyakoribb hátrány azonban az, hogy a por idővel összecsomósodhat, illetve meg is keményedhet.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Kiváló pump
    |
  • Gyors kezdet
    |
  • Jó formula minőség
    |
  • Kezdetben jól elkeverhető
    |
  • Nincs jelentősebb bezuhanás

AI által generálva 317 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Maros

Ellenőrzött vásárlás
Ez az edzés előtti edzés az egyik legjobb kompozíció a szlovák piacon. Az íze teljesen finom, olyan, mint egy törpe-dinnye-rágógumi... Az oldhatósága is jó és a rúgó hatás már pár perc után érezhető.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Greg

Ellenőrzött vásárlás
Teljesen csalódott vagyok.Hetek óta úgy néz ki mint a cement.A darabok olyanok mint a kövek.Egy barátom is vette és ugyanaz.Egye meg Kuba...
Vélemények Magyarországon (0)
Ellenőrzött vásárlások (229)
Pozitív (263)
Negatív (54)
Vélemények más országokban (317)
  • Matyáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 12.

    Ízesítés: kristálykék
    Az Enjoy nekem jól bevált, megvolt a kristálykék íze és az íze olyan különleges, nem mondom, hogy undorító volt, de nem volt jó, de jó energiapumpa edzés közben, ezért értékelem, amikor Éhes vagyok, ezért ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fitguy

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 12.

    Megrendeltem a sárkánygyümölcs ízét, és őszintén szólva az előző íz sokkal jobb volt. Az új íz olyan ízű, mint a marslakók, nagyon savanyú farokkal. Egyébként nálam átlagosan pedáloz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • T26

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 10.

    Ízesítés: sárkánygyümölcs
    undorító és működésképtelen kicker.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hledík Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 08.

    Unalmasak az itteni véleményeid. Csak élvezd, hogy sárkányharcossá válsz, amely elpusztít minden tai tüdőt. Számomra abszolút elégedettség, egy rúgás és nem érzem magam fáradtnak a nap hátralévő részében, szóval remek kiegészítő, amivel különlegessé teheted az edzésedet. Csak azt fogod megbánni, amit nem veszel meg. Szerezzük meg! Élvezd!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 04.

    Ízesítés: sárkánygyümölcs, kristálykék
    A sárkánygyümölcs íze, szedése után ki kellett mennem vécére, hogy kiürítsem a vastagbelet, kicsit beindult a koffein és egyéb anyagok, valami gyógyszer íze volt, edzés közben fájt a hasam és ettől beteg. A kristálykék után ezt nem éreztem, kivéve, hogy WC-re kell mennem, sokkal jobb a kristálykék. Csak ajánlani tudom, a sárkánygyümölcsöt biztosan nem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lois

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 04.

    Ízesítés: kristálykék
    Nagy várakozások és nagy végső csalódás is a porszerű állag miatt, pár nyíláson belül használhatatlanná vált a modell, max késsel kockákra vágva..
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 21.

    Ízesítés: kristálykék
    Eddigi legrosszabb élményem. Megvettem a "kristálykék" ízt és mondhatom, hogy abszolút 1/10 az ízére, agyagos ízű. Az íze nem számítana, ha a rúgó valóban csinálna valamit. Nagyon csekély intenzitás, és miután a kicker elmúlik, elkezdődnek a valaha tapasztalt legrosszabb futások. Őrült fáradtság, bosszúság és ingerlékenység. Tapasztalataim alapján nem ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Spíš ne

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 20.

    Ízesítés: sárkánygyümölcs, kristálykék
    Körülbelül egy hónapos használat után a keverék kemény kővé változott. Lehet, hogy rosszul tároltam, de általában a szobámban volt. Azt mondtam magamnak, hogy ez nem akadályoz meg abban, hogy használjam. Mivel azonban kétszer hánytam, és az egész edzést a WC-n töltöttem, inkább kidobtam. Nem tudom, hogy csak velem történt-e, de legközelebb más márkától fogok vásárolni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viliam

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 17.

    Ízesítés: sárkánygyümölcs
    A sárkánygyümölcs remek íz, remek az összetétele. Hetente néhányszor szedem, főleg amikor nincs energiám és kedvem a mozgáshoz, így tud ütni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 14.

    Ízesítés: kristálykék
    Energiát és erőt ad
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még