Vélemények - Clear Whey IsoFue - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Clear Whey IsoFue egy egyedülálló tejsavó fehérje izolátum a legigényesebb sportolóknak fejlesztve. Akár 88%-os fehérjetartalma révén hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Cukor- és zsírmentes termék, ami különösen azok számára lehet vonzó, akik fokozottan figyelnek makrotápanyag-bevitelükre. A termék másik nagy előnye az íze – könnyű, kellemes és gyümölcsös ízesítésekben kapható, hogy bármikor frissítő italokat készíthess, és ne csak a hagyományos, vaníliaturmix ízesítésű fehérjeporral kelljen beérned.

9 490 Ft(18 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Clear Whey IsoFue - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 277 értékelésből
(185 értékelés)
(35 értékelés)
(22 értékelés)
(16 értékelés)
(16 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Reviews for this clear whey protein focus on refreshingly non-milk flavors, easy mixing in water, and a lighter feel that many customers say is easier on the stomach. Most praise flavors like iced tea, watermelon, and green apple, with foam that usually settles quickly. A smaller share reports notably artificial or bitter aftertastes, plus some sweetness and heavier foaming or occasional clumping.

  • Erfrischend, milchfreie Geschmacksrichtung
    |
  • Löst sich gut in Wasser
    |
  • Schaum setzt sich schnell
    |
  • Leicht für den Magen
    |
  • Ausgezeichneter Iced-Tea-Geschmack
    |
  • Leckeres Wassermelonen-Aroma

AI által generálva 277 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Jajuna

Ellenőrzött vásárlás
A tiszta fehérjék nagy rajongójaként ezt is ki kellett próbálnom. Az őszibarack ízére fogadtam, és nem okozott csalódást. A többi "lé" fehérjéhez képest nem túl édes és az íze kellemes, legalábbis az
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Ivica

Ellenőrzött vásárlás
Forró napokra a jeges tea ízét tudom ajánlani, nagyon úgy érzi az ember, hogy levet iszik. Kerülje a citrom-lime ízt, mert mesterséges. A nagy hátránya, hogy ezek a fehérjék nagyon habznak, főleg az
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (35)
Ellenőrzött vásárlások (244)
Pozitív (241)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (242)
  • Lea

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 02.

    Ízesítés: zöldalma
    Az íze kellemes, és azt teszi, amit kell
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ne

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 06.

    Ízesítés: őszibarackos jegestea
    Ne vegyél barack zöld tea ízt!! Keserű, vegyszeres íze van. Nem tudom, hogy fogom meginni????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vojtech

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 01.

    Ízesítés: őszibarackos jegestea
    Másodjára veszem ugyanazt az ízt, és az első változat ízlett, de most kaptam egy második verziót, ahol más a por állaga, korábban hasonló volt a vattacukorhoz, most pedig inkább a crea7in. Az új verzió rosszabb ízű, valahogy még túl lehet élni, de nem olyan jó az íze, mint az első verziónak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laci

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 11. 08.

    Ízesítés: őszibarackos jegestea
    Ízre egész üdítő, de van még hova fejlődni! Barackos teásat iszom és rendben van, felüdülés a sok csokis-vaniliás turmix után :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radomír

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 11. 03.

    Ízesítés: citrom-lime
    Az édesítőszereket eltávolítanám és savanyítanám. Egyetértek egy innen írt értékeléssel, hogy a verseny olyan érzést kelt az emberben, mintha limonádét iszik. Itt még érződik a fehérje illata. Egyébként az oldhatóság rendben van. Az ízlés ízlés dolga.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • John

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 10. 28.

    Ízesítés: őszibarackos jegestea
    Jó érték egy nagyon jó oldhatóságú fehérje-izolátumhoz. Kellemes ízek, amelyeket vízzel könnyű megitatni. Nem dagadt meg tőle, mint a sima fehérjéknél.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 10. 14.

    Ízesítés: citrom-lime
    Igaz, hogy nagyon habzik, de egyébként remek. Egy közönséges shakerben tökéletesen oldódik, nincs benne mellékanyag (pl. B6, B12 stb.), így akár éjszaka is fogyasztható. A következő lesz a görögdinnye. Az összes többi fehérjéhez másodlagos vitamin van hozzáadva, és emiatt nem tudtam aludni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • L

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 09. 26.

    Ízesítés: őszibarackos jegestea
    Az őszibarack jeges tea nagyszerű ízű. Pontosan olyan az íze, mint a barack jeges tea. Nem túl édes, és nem olyan mesterséges az íze, mint a fehérjetiszta tejsavóm. Remélhetőleg újra raktáron lesz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nebby

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 09. 24.

    Ízesítés: zöldalma
    Szörnyű íz, nekem személy szerint - műalma tejjel és kellemetlen utóízzel, valamint erősen habzó. Nem csinálnám újra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vassil

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 09. 18.

    Ízesítés: görögdinnye
    Meg vagyok elégedve a termékkel, tökéletesen oldódik, enyhe nem feltűnő, kellemes görögdinnye ízzel. Kipróbálnám a többi lehetséges ízkombinációt is. Egyelőre nem számolok be semmilyen negatív hatásról. Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még