Vélemények - Clear Whey IsoFue - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Clear Whey IsoFue egy egyedülálló tejsavó fehérje izolátum a legigényesebb sportolóknak fejlesztve. Akár 88%-os fehérjetartalma révén hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Cukor- és zsírmentes termék, ami különösen azok számára lehet vonzó, akik fokozottan figyelnek makrotápanyag-bevitelükre. A termék másik nagy előnye az íze – könnyű, kellemes és gyümölcsös ízesítésekben kapható, hogy bármikor frissítő italokat készíthess, és ne csak a hagyományos, vaníliaturmix ízesítésű fehérjeporral kelljen beérned.

9 490 Ft(18 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Clear Whey IsoFue - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 274 értékelésből
(184 értékelés)
(33 értékelés)
(22 értékelés)
(16 értékelés)
(16 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Reviews for this clear whey protein focus on refreshingly non-milk flavors, easy mixing in water, and a lighter feel that many customers say is easier on the stomach. Most praise flavors like iced tea, watermelon, and green apple, with foam that usually settles quickly. A smaller share reports notably artificial or bitter aftertastes, plus some sweetness and heavier foaming or occasional clumping.

  • Erfrischend, milchfreie Geschmacksrichtung
    |
  • Löst sich gut in Wasser
    |
  • Schaum setzt sich schnell
    |
  • Leicht für den Magen
    |
  • Ausgezeichneter Iced-Tea-Geschmack
    |
  • Leckeres Wassermelonen-Aroma

AI által generálva 274 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Jajuna

Ellenőrzött vásárlás
A tiszta fehérjék nagy rajongójaként ezt is ki kellett próbálnom. Az őszibarack ízére fogadtam, és nem okozott csalódást. A többi "lé" fehérjéhez képest nem túl édes és az íze kellemes, legalábbis az
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Ivica

Ellenőrzött vásárlás
Forró napokra a jeges tea ízét tudom ajánlani, nagyon úgy érzi az ember, hogy levet iszik. Kerülje a citrom-lime ízt, mert mesterséges. A nagy hátránya, hogy ezek a fehérjék nagyon habznak, főleg az
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (33)
Ellenőrzött vásárlások (242)
Pozitív (239)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (241)
  • mk91

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 22.

    Nem részesítem előnyben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • O.C.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 22.

    Jó, hogy van még egy másik lehetőség is a fehérjékre, mint a klasszikus „krémes…”
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Franz

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    kiváló íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš M.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 20.

    Nagyon jó, édes, és mindazoknak, akik szeretik a gyümölcslevet
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Leo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Ki kell próbálni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Loredana Latiș

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Nagyon könnyen feloldódik vízben. Először a víz mennyiségének körülbelül a felét adom hozzá, majd hozzákeverem a port, a maradék vízzel kiegészítem, és egy üvegben felrázom. Adagolásként 50 g fehérjét használok 3 liter vízhez. Így sikerült elérnem a hidratálási célomat, és naponta megiszom 3 liter vizet. Megjegyzem, hogy a gyomorsleeve-műtét után vagyok. Az íze nagyon hasonlít a gyümölcslé ízéhez, meglehetősen természetes. A három márka közül, amelyet eddig kipróbáltam, ennek a legjobb a megítélésem mind íz szempontjából, mind pedig abból a szempontból, hogy a végén nem hagy vissza olyan mesterséges vagy vegyszeres mellékízt, amilyet más termékeknél tapasztaltam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Kiváló nyáron gyümölcslé helyett
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 15.

    bumm
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ezP0tat0

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 12.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Karpakoj

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 12.

    Ízesítés: citrom-lime
    Túl édes! Olyan érzés, mintha egy pohár cukrozott sovány tejet innék citrom ízesítőcseppekkel; tényleg furcsa élmény. A citrom jellegű, vegyszeres utóíz sokáig megmarad a szájban a bevétele után, miután befejeztem az italt. Sokkal könnyebb meginni, mint a klasszikus, por alakú whey-t, amelyet szintén vízben oldanak fel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még