Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1603 értékelésből
(1152 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(44 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1603 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (460)
Ellenőrzött vásárlások (1127)
Pozitív (1475)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1143)
  • Orbi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 13.

    Ízesítés: narancs
    Narancsosat vettem,izben és oldódásban is kiváló.1hete iszom taurinnal(csak edzés előtt keverem) és sokkal jobban megy az edzés.500grammosat érdemes venni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mirka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 13.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Végül egy remek BCAA, ami nekünk, vegetáriánusoknak is megfelel! Vízben jól keveredik (olvad) és remek íze van. Karnitinnel kombinálva nagyon hatásos. Nagy elégedettség ezzel a BCAA-val.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hanga

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 06.

    Mást szerintem már nem is fogok vásárolni, teljes mértékben elégedett vagyok vele. A zöldalmás a kedvencem, mert nem szeretem a túl édes dolgokat, ez pedig kellemesen savanykás. És persze számomra az sem utolsó szempont, hogy vegánok is fogyaszthatják, manapság még mindig ritka az olyan termék, amit mi is fogyaszthatunk! Köszönöm!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Гость

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 26.

    Az eladó bejelentette, hogy hiba történt, és visszaküldte az árban szereplő többletösszeget. Köszönöm.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stvor

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 13.

    Ízesítés: ananász
    Vízben jól oldódik. Vízzel keverve nagyon sok hab keletkezik a shakerben, ami valakit zavarhat, ha lehet fehérjével kevertem össze. Enyhe ízének köszönhetően nem rontotta el a fehérje ízét. A BCAA-k önmagukban is jó ízűek vízzel együtt. Az ananász íz élménye.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jasmin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 10.

    A Bcaa nagyszerű... 30 grammot teszek egy liter vízbe, és edzésen át kortyolgatom! Ami az ízét illeti...izom a mangós maracumit és kipróbáltam a citromos lime-ot...és általánosságban elmondhatom, hogy ez a legjobb dolog, amit életemben próbáltam, legyen szó gyümölcslé vagy fitnesziparhoz kapcsolódó ital!! ! A híres bcaa..gyártók összes többi íze meg sem közelíti azt a receptet, amit úgy tűnik, hogy eltaláltak az edzőteremben!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 07.

    A ZÖLD ALMA ízűt semmiképp ne vedd meg, ÚSZÓ! ???? NEM HASZNÁM KI A LEGROSSZABB ÍZET, AMIT VALAHA ITTAM
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Branko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 23.

    Ízesítés: kóla
    A legjobb Bcaa a GymBeamtől, a kóla íze remek, nekem nagyon bejön. 6 g Bcaa, optimális arány 4:1:1, napi 3-4 alkalommal. A nagyobb csomagolás többet fizet. Kicsit kevésbé olvad, de ebben nem látok nagy problémát.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dani

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 15.

    Töbször rendeltem már ilyet.Általában nagyon jó de vannak hibás gyártások pl rendeltem narancsosat isteni finom volt most megint rendeltem szintén narancsosat és most valahogy iszonyatos íze van kesere, büdös full rosz.Nem tudom a gyárban ezt hogy hozzák össze de jó lenne ha nem orosz rulettet árulnának.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 12. 03.

    Ízesítés: eper-lime
    A BCAA rendben van, az eper+lime íze már nem nagyon fog meg, elég hamar unalmas lesz, de nem keserű, vagy ilyesmi, amit ne lehetne inni, de legközelebb valószínűleg valami egzotikusabbat választok
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még