Vélemények - Animal Energy Drink 250 ml - Universal Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

Az Animal Energy Drink egy kivételesen ízletes, koffeint, taurint és B-vitaminokat tartalmazó RTD ital. Ez a frissítő ital cukormentes, és csak minimális kalóriát tartalmaz. Tökéletesen feltölt energiával a maximális teljesítmény érdekében, és vegánok számára is alkalmas.

Jelenleg nem elérhető
Becsült ár  0 Ft

Értesítést kérek, ha a termék újra elérhető lesz.

Részletek
További Információ
Vélemények

Animal Energy Drink 250 ml - Universal Nutrition

4.9
Értékelési átlag 12 értékelésből
(10 értékelés)
(2 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Βαλεντινα

Ellenőrzött vásárlás
Tetszett, hogy kisebb volt a kiszerelés, mint a többi energiaitalnak, mert nem volt ideje felmelegedni, mire megittam az egészet. Kiváló mennyiségű energia egyetlen dobozban. Kellemes ízű, könnyen
Vélemények Magyarországon (1)
Ellenőrzött vásárlások (11)
Pozitív (12)
Negatív (0)
Vélemények más országokban (9)
  • Balázs

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 17.

    jó volt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mára

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    kalóriamentes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • n

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 11.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 31.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laci

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 31.

    Nagyon kemény edzés előtti ital
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • animal

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Robert

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 05.

    Kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Richard

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 27.

    Érdekes energiaital, aminek nem rossz az íze, de szerintem nem érdemes ömlesztve venni. Szerintem egy ilyen pokol vagy szörnyeteg hasonló árból jobb vétel...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Βαλεντινα

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 14.

    Tetszett, hogy kisebb volt a kiszerelés, mint a többi energiaitalnak, mert nem volt ideje felmelegedni, mire megittam az egészet. Kiváló mennyiségű energia egyetlen dobozban. Kellemes ízű, könnyen fogyasztható. Az italokat is nagyon gondosan becsomagolták a kapott dobozba, a védő felfújható párnáik közé, és a legkisebb gyűrődés sem volt rajtuk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dusan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 11.

    Jó ízlés
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még