Vélemények - 20 g Protein Bar - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

20 g Protein Bar egy ízletes snack lágy textúrával, krémes réteggel és roppanós csokoládébevonattal. Ez az ízletes szelet minimum 20 g fehérjét tartalmaz, amely hozzájárul az az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Továbbá nem tartalmaz hozzáadott cukrot, és tökéletes nassolnivaló munkába, utazáshoz vagy akár edzés után.

930 Ft(16 909 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

20 g Protein Bar - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 636 értékelésből
(542 értékelés)
(62 értékelés)
(20 értékelés)
(7 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelő nagyon magasra értékeli ezt a fehérjeszeletet, főként a rendkívül ízletes ízprofiljai miatt, mint például a karamell és a keksz. Sokan azt írják, hogy az íze nagyon közel áll a klasszikus édességekhez. A vásárlók emellett kedvelik a jó táplálkozási értékeket, a kellemes textúrát, valamint azt, hogy mindennapi használatra vagy edzés után gyors nassolnivalóként is jól működik. A kisebb rész szerint viszont túl édes. Kiváló ízű ízprofilok Karamell és keksz ízek Jó táplálkozási értékek Kellemes, finom textúra Kényelmes, gyors nassolnivaló Olyan ízű, mint a klasszikus desszertek Van, akinek túl édesnek tűnik Nem mindenki szereti

    AI által generálva 636 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Drakarys

    Ellenőrzött vásárlás
    Az egyik legjobb fehérjeszelet, amit valaha ettem, és jó az összetétele. Amikor valami édesre vágyom és fehérjére vágyom, mindig ezt veszem. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy a karamellás vagy a
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Alexandra

    Ellenőrzött vásárlás
    Nagyon válogatós vagyok a fehérjetartalmú édességek terén, és szinte egyiket sem szeretem. Sajnos ez sem kivétel. Az én véleményem szerint ez egy klasszikus, kissé szokatlan, sűrű/proteinszerű állagú
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (87)
    Ellenőrzött vásárlások (598)
    Pozitív (612)
    Negatív (11)
    Vélemények más országokban (549)
    • Filip

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 06.

      Kiváló rudacska 
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • mko

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      Szuper
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • ismaele

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      nagyon finom és kiváló tápértékkel rendelkezik
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Vak

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      kiválóan ízű
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • nn

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      legjobb fehérjeválaszték
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Vladar01

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      Kiváló rudacskát, szuper ízűt
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • zoli

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      nagyon jó
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Max

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      jó minőségű 
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Grande Titos

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      Olyannak tűnik, hogy sokkal inkább édes, mint egy fehérjedús nassolnivaló.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Gerizon

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 04.

      Finom, egy picit túl édes, kell a sok víz mellé
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még