Vélemények - Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Eredeti Creapure® az egyetlen német gyártótól, az AlzChem-től, laboratóriumilag igazolt 99,9%-os tisztasággal, saját minősített németországi gyárunkban csomagolva. Az eredetiségét közvetlenül a creapure.com oldalon ellenőrizheted a 18GM09-es QS-kódunkkal. Napi 3 g-os adagolással 1-2 plusz ismétlést tudsz majd teljesíteni a sorozataidban, felgyorsítja az ATP-regenerációt, és 3 héten belül láthatóan teltebb izmokat érsz el.

6 690 Ft(26 760 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 1221 értékelésből
(999 értékelés)
(134 értékelés)
(33 értékelés)
(18 értékelés)
(34 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A Creapure Kreatinmonohidrát értékelései többnyire pozitívak: sok vásárló számol be fokozott erőről, jobb edzési teljesítményről és észrevehető izomteltességről. A leggyakrabban visszatérő kiemelés a (különösen) citrom-lime és narancs íz, valamint az általában jó oldhatóság/keverhetőség. A legtöbb felhasználó emellett említi a jó tolerálhatóságot és a rendszeres használat során jelentkező, főbb mellékhatások hiányát.

  • Fokozott erő
    |
  • Jó edzési teljesítmény
    |
  • Jó keverhetőség
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó tolerálhatóság
    |
  • Látható izomteltesség

AI által generálva 1221 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marius

Ellenőrzött vásárlás
Minden kreatin ugyanaz, talán ez a "Creapure" különbözik, ami állítólag a legtisztább, de ugyanazt csinálja, növeli az erőt/állóképességet. A citrom lime íze ragyogó.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gábor

Ellenőrzött vásárlás
Szó szerint értetlenül állok a többi vásárlói vélemény előtt. Az ízesítetlen, amit vettem, egyáltalán nem oldódik hideg/szobahőmérsékletű vízben. Kevergetheted 10 percig, állni hagyhatod egy óráig, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (120)
Ellenőrzött vásárlások (1095)
Pozitív (1138)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (1101)
  • Petronela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 05. 17.

    Ízesítés: citrom-lime
    Körülbelül egy hónapja vagyok kreatív, ajánlani tudom azoknak a nőknek is, akik félnek a kreatin használatától, nekem személy szerint nem okoz gondot és segít a jobb eredmények elérésében az erősítő edzések során. Az én ízem lime és elégedett vagyok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peti

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 27.

    Ízesítés: citrom-lime, narancs, ízesítetlen
    100% creapurenak nevezni kicsit túlzás, viszont jól oldódik, könnyen és hamar, úgyhogy nincs vele gond.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matěj

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 06.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ami a kreatin hatását illeti, tökéletesek. Az eredmények határozottan észrevehetőek, számomra nagyon erősek, és az eredmények már az 1. hét használat után észrevehetők. De az oldhatóság katasztrofális. Szörnyű, hogy minden italban tökéletes oldhatóságról írsz (nekem ez volt a lé vízzel). 9 óra körül kreatin volt a gyümölcslevemben. A kreatint mindig a vízbe kevertem minden fogyasztás után. És még mindig semmi. A kreatin előző változatához képest oldhatóságát tekintve ugyanannyinak tűnik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gadamf

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 02. 18.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Bár egy kicsit jobban oldódik, mint a szokásos GymBeam, még mindig nem kevesebb a dicsőség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Samson

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 28.

    Ízesítés: citrom-lime
    Tiszta tíz!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alexandru

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 23.

    Nagyon jó kiegészítő. Nagy odafigyelés a hidratálásra... sok folyadék fogyasztása a veseproblémák elkerülése érdekében. Hozzáadom a vízhez, amit edzés közben iszom, vagy edzőterem után egy pohár natúr narancslével
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marek

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 13.

    Ízesítés: citrom-lime
    Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kreatinnal, látható, hogy megfelelő adagolással több izmot lehet gyarapítani, ami nem csak a szervezetben visszatartott víz. Ezen kívül meglepett a kellemes ár és az is, hogy a csomagolás elég sokáig bírta. Egy kisebb adagot kombinálok edzés közben és nagyobb adagot edzés után + fehérjét (után). Kiváló íz, jó oldhatóság. Nagyszerű számomra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laurentiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 12.

    Az erőm megnőtt, ahogy kiegészítettem ezzel a termékkel, természetesen megfelelő étrenddel és intenzív edzéssel. 2 hét után már látható volt az eredmény, mindenben nagyobb súlyok és megnövekedett állóképesség. 4 csillagot adok, mert "tüzelte" a pattanásomat, abbahagyva a fogyasztást észrevettem, hogy visszament a fogyasztás előtti állapotba.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Catalin

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 12. 10.

    Ízesítés: narancs
    Egy hete ittam és nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon jó a narancs íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Majo

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 12. 03.

    Ízesítés: citrom-lime, narancs, ízesítetlen
    Kevesebb, mint egy hete használok kreatint, de ezalatt többször sikerült megfeszülnem. Hiába "kreatúra" egyáltalán nem oldódik vízben.Még a túl hosszú keverés sem segít.Ha iszom, olyan érzésem van, mintha homok lenne a számban.Nekem az ízesítetlen változata van, íze van enyhén keserű, de normális feloldódással kezelhető.A leírás szerint "bármilyen italban tökéletesen oldódik". Csalódott vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még