Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2001 értékelésből
(1234 értékelés)
(266 értékelés)
(165 értékelés)
(97 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2001 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (317)
Ellenőrzött vásárlások (1771)
Pozitív (1653)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1684)
  • Lukáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 15.

    Több ízt is kóstoltam már, és talán ez a legjobb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 04. 14.

    Egyáltalán nem jó, tele van mesterséges édesítőszerrel, túl édes, csoki íze sincs.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ana Maria

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 02.

    muszájból működik :))
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gabriel

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 30.

    Jó ízű, én személy szerint zabhoz használom. Banánhoz ajánlom, kiváló íz ebben a kombinációban.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • tessiik

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 30.

    A célt szolgálja, viszont az íze önmagában semmi extra, de ez várható volt. Szívesen édesíteném vele a zabpelyhet, de valószínűleg nem rendelném újra...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kinia

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 27.

    Nagyon jó, szeretem zabpehelyhez használni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simona

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 24.

    Nem voltak elvárásaim néhány vélemény elolvasása után, de azt kell mondanom, hogy kellemesen meglepett a termék. Kicsit hígabb állagú (fehér csokihoz képest semmi), nagyon kellemes íz. Kávéba teszem és minden édes ételre. újra fogok vásárolni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vradilili

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 22.

    Magában vagy palacsintára nem nagyon ajánlom, de diétában a zab vagy rizskásába tökéletes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dimitar Ivanov

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 21.

    Az összetétel egyáltalán nem számít, ha az íze és az állaga undorító. Személyes vélemény nyálkás folyadék, ami semmilyen csokoládét nem helyettesít.. Inkább éget el 300 plusz kalóriát sétálva és kenje meg a palacsintát igazi csokival :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vanessa

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 09.

    Egész jó a szósz, intenzív csokoládé ízű, biztosan rendelek még!:))
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még