Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2005 értékelésből
(1237 értékelés)
(267 értékelés)
(165 értékelés)
(97 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2005 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (317)
Ellenőrzött vásárlások (1771)
Pozitív (1653)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1688)
  • Bublina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Számomra ízletes szirup, nincs mit kifogásolnom ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kowalski

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    biztosan a legrosszabb zero szósz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nurban

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Nekem az ilyen édes-savanyú csokoládé ízek tetszenek. Valakinek azonban zavarhatja a finom savanyúság.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michaela

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    használom a kásához, szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zita

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 16.

    Mivel nem ehetek édességet kalória tartalma miatt esett rá a választás. Nem bántam meg. Látom sokaknak nem tetszik. Ízlésbeli különbségek. Palacsintára ,hamis flódnira vagy csak egy kis túróra illúziókeltésnek tökéletes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Аліна

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Nagyon tetszik ez a szirup. Talán nem adja vissza 100%-ban a csokoládé ízét, de ilyen kalóriatartalommal rendben van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Apo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    csokoládé egyszerűen nincs...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sirop

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Jó ízű, de nem wow
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kateryna Shelelo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Remekül illenek a kávéhoz, zabkásához, palacsintához, joghurthoz vagy desszertekhez. Koktélokhoz vagy túróhoz is hozzáadhatók. Jó módja annak, hogy egy kis édességet adjunk hozzá extra kalóriák nélkül. Biztosan újra fogom rendelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sirop

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    szuper jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még