Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 326 értékelésből
(205 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 326 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (244)
    Pozitív (280)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (293)
    • Tajana

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 17.

      Kiváló illata van és nagyon finom; minden elismerés! Az eredmények hamarosan láthatók lesznek.
      HRFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Wojti

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 13.

      Gutes Produkt.
      PLFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Mykhailo

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 10.

      Ideálisan oldódik fel csomók nélkül, és kellemes íze van.
      PLFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • C.H.

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 10.

      ajánlom
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • patkofercak7

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 08.

      Kiváló minőség, ízletesnek találom, ajánlom Önnek.
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Adi

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 08.

      Ízesítés: eper
      Bun
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • ok

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 08.

      igen
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Șerban

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 08.

      egy tisztességes “gainer”
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • V.T.

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 05.

      Termék jó
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • foarte bun

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 06. 05.

      nagyon jó
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még