Vélemények - Unstoppable futókesztyű Black - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Unstoppable futókesztyű minden futó, kerékpáros, sífutó és más sportoló számára készült, akik szeretnék melegen tartani a kezüket sportolás közben az év hidegebb hónapjaiban. A tenyérrész csúszásgátló felülettel van bevonva, hogy jobb tapadást biztosítson a kerékpár kormányához vagy az okostelefonhoz. Sőt, a kesztyű anyaga lehetővé teszi az érintőképernyő használatát is. Minimalista kialakításának köszönhetően ez a kesztyű könnyedén illik bármilyen sportruházathoz.

4 390 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Unstoppable futókesztyű Black - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 101 értékelésből
(90 értékelés)
(3 értékelés)
(6 értékelés)
(1 értékelés)
(1 értékelés)
A termék leghasznosabb pozitív értékelése

PJ

Ellenőrzött vásárlás
Télen a hosszabb futásokhoz nagyon jól jön. Az órámat és a telefonomat is gond nélkül tudom kezelni anélkül, hogy le kellene vennem a kesztyűt.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Никита

Ellenőrzött vásárlás
Egy nappal később a jobb hüvelykujjon lévő érzékelő nem működött, folyamatosan leesnek (bár M/L méretűt vettem, és minden ilyen méretű kesztyű tökéletesen illik a kezemre), fejen végzett munkához
Vélemények Magyarországon (27)
Ellenőrzött vásárlások (91)
Pozitív (99)
Negatív (2)
Vélemények más országokban (74)
  • greta verona

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 26.

    tökéletes és kényelmes kesztyűk alacsony hőmérsékleten, kiváló érintéssel
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ja

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 25.

    tenke, de kényelmesek + lehet bennük kezelni a mobilt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zajo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    minőségi
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stanislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    Szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bellaciao

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 22.

    túl nagyok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matichm

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    Szép kesztyűk, de erős télben nem biztos, hogy beválnak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • duri

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    kiváló minőségű kesztyűk. szépen tartják a meleget.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miňo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    elégedettség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Boris

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Felső kültéri futáshoz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Никита

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 13.

    Egy nappal később a jobb hüvelykujjon lévő érzékelő nem működött, folyamatosan leesnek (bár M/L méretűt vettem, és minden ilyen méretű kesztyű tökéletesen illik a kezemre), fejen végzett munkához vettem őket, senkinek sem ajánlom. Kivéve, hogy a termokesztyűk normálisak, de minden másra nem alkalmasak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még