Vélemények - Basic póló Black - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Basic póló gyorsan az egyik kedvenc daraboddá válik. 100% pamutból készült, így tökéletesen légáteresztő és maximális kényelmet biztosít. Nagy előnye a lazább szabás és a minimalista dizájn, így könnyen kombinálható. Tökéletes bármilyen szabadidős tevékenységhez.

Színek

fekete
kék
barna
szürke
zöld
zöld
piros
fehér
3 790 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok

Vásárold meg a szettet!

Részletek
Méretek
További Információ
Vélemények

Basic póló Black - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 2098 értékelésből
(1828 értékelés)
(192 értékelés)
(42 értékelés)
(14 értékelés)
(21 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló kényelmesnek, kellemes minőségű anyagból készültnek és igényesen kidolgozottnak írja le ezeket a pólókat. A nyomtatás/logo köztudottan megőrzi a formáját és a színét mosás után is. Sokan dicsérik az edzéshez és a mindennapi viselethez is megfelelő illeszkedést; a méretelés gyakran következetes, bár néhányan megjegyzik, hogy a méretezés enyhén bővebb, és a preferenciáktól függően eltérő lehet.

  • Kényelmes, minőségi anyag
    |
  • Edzéshez is jó illeszkedés
    |
  • A logo mosás után is megmarad
    |
  • Kellemes tapintású anyag
    |
  • Idővel is megtartja a formáját
    |
  • Mindennapi, sokoldalúan viselhető viselet

AI által generálva 2098 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marián

Ellenőrzött vásárlás
Minden póló kb 5-6 hónapos viselés után elhasználódik és bármivel ki lehet mosni, még illatos lesz. 5-6 pólóm van a GymBeamtől és igaz a nyomat bírja, de a hónalj alatti póló anyaga, ahol a legtöbbet
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Popa

Ellenőrzött vásárlás
A gymbeam pólókat ajánlom, főleg ha akciósan kapod, de(!) javaslom, hogy nagyobb méretet válassz, mert volt 2 db fekete, 2 db zöld, és a fekete is bekerült a vízbe. Ez az M-es méret, amit most nem
Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (2021)
Pozitív (2044)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (1764)
  • Čierna Bomba

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 15.

    jó minőségű és anyagú, a méret is megfelelő
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Client

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 15.

    Kiváló minőségű anyag, nagyon jó illeszkedéssel.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Shark

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 15.

    Vettem 5 pólót, amiket minden nap edzőterembe járok. Nagyon kényelmesek és jól illeszkednek. Az anyaguk is tartós.
    ITFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • czarna.czarna

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 08.

    nagyszerű anyag, nagyon jó minőség
    PLFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Myh

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 02.

    XL-es méretet rendeltem, azt gondolva, hogy belefér a vízbe, L-es marad, és mosás nélkül is szűk, aztán XXL-est rendeltem, és ketten fért bele wtff horror.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tralala

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 18.

    Szép és kényelmes, erre nem panaszkodhatom. Véleményem szerint a minőség nem egészen felel meg az árnak. Akciósan, harmadannyiért, abszolút nagyszerű, de a pamut vastagsága/minősége nem valami jó, gyakorlatilag "látszik" az ingen keresztül. Néhány mosás után még rosszabb, de még mindig kielégítő - ideális edzőterembe.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bad laky

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 12.

    A póló nagyszerű, a színe, az anyaga, minden jó, de a mérettel problémám van, L-es méretet rendeltem, de inkább M-esre jó, egyébként a póló nagyszerű edzőterembe.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олександр

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 11. 11.

    Órákra vittem. A mérete és az összetétele mindennek megfelel, ahogy kell. Teljesen elégedett vagyok.
    UAFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kačí

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 11.

    kényelmes póló
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • petrV

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 07.

    Az áráért az anyag tekintetében nincs miért panaszkodni, csak kár, hogy nem gyártanak nagyobbakat, így az egyetlen mínusz a méret, a 3xl-es méretek nem elégek.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még