Vélemények - Steel shaker 750 ml - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A 750 ml-s Steel Shaker rozsdamentes acélból készült. Ezért tartósabb és higiénikusabb, mint a műanyag társai. Emellett nem szívja magába a kellemetlen szagokat, és pehelykönnyű. A shaker zárható és kiválóan alkalmas étrend-kiegészítők keverésére.

Színek

szürke
2 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Steel shaker 750 ml - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 923 értékelésből
(729 értékelés)
(105 értékelés)
(27 értékelés)
(21 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Sok vásárló dicséri ezt az acél shaker-t stabil kivitele, szoros zárása és megbízható szivárgásmegelőzése miatt, valamint azért is, mert nem vesz fel szagokat, mint a műanyag shacere-k. Sokan megemlítik azt is, hogy jól keveri a fehérjéket, és összességében könnyű karbantartani. A fő visszatérő hátrány az, hogy a beépített szűrő/szitabetétet nehéz teljesen kitisztítani, és néhányan hosszabb távon időnként problémákról számolnak be a műanyag fedél alkatrészeivel kapcsolatban.

  • Szivárgásmentes zárás
    |
  • Nem marad vissza kellemetlen szag
    |
  • Erős acél kivitel
    |
  • Jól kever
    |
  • Könnyű napi használat
    |
  • Jól látható mérőpohár

AI által generálva 923 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
A shakerek műanyag változatai után, amin egy idő után rátelepedett a fehérje, örülök ennek a könnyen mosható shakernek. Semmi sem telepszik rá és nagyon szilárd, így nincs túlfolyás veszélye. 100%-os
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Tomáš Šincl

Ellenőrzött vásárlás
Ez a shaker ezen az áron semmit sem ér, nem lehet visszahúzni. Átugrik a cérnán, és kinyílik a kupak. Sokat takarítottam a konyhát. Örülnék, ha a gymbeam küldene nekem egy új funkcionális shakert!
Vélemények Magyarországon (142)
Ellenőrzött vásárlások (855)
Pozitív (852)
Negatív (62)
Vélemények más országokban (783)
  • Balázs

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 16.

    Pár értékelésben olvasható, hogy nem lehet eltávolítani a szűrő/keverő részt. Ez még nem lenne probléma, de egy másik ismétlődő kritikát is alátámasztanék. Pár hét használat után valóban elkezd kicsöpögni a folyadék rázás közben... Ne vegyétek meg ezt a terméket!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Majky 1991

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 03. 11.

    Szivárog, nem zár jól
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Галина

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 03. 06.

    Az elegáns acél shaker nem tart vissza szagokat és nagyon könnyen tisztítható. Még ha egy-két napja benne van a fehérje, csak öblítse le, és egyáltalán nem lesz szaga. A fedél, amiről azt hittem, hogy bent tartja a szagokat, nem tartja ki őket sem. Csak az a kár, hogy ha forrón öntjük, a shaker persze nagyon felforrósodik. Vagyis nem olyan, mint egy termosz, amit gond nélkül el lehet venni és inni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bartosz

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 27.

    Kalapálja az alkatrészt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Соня

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 26.

    A vásárlás után azonnal elvesztette a tömítettségét és szivárog.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • akirea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 22.

    Minden rendben van,én szeretem, nincs gond a termékkel.egyszeru használat,remélem a negatív kritikák ellenére sokáig tudom használni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pavel

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 06.

    én mindet iszom, elsősorban xbeamen vettem, kettő van, egy otthon, egy a munkahelyen... hűvösen tartja az italokat :) nincs csavaros kupak, olyan gyors a használata és a pattintós kupak is remekül zár (szóval messze)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pavel Čermák

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 29.

    Lehetséges, hogy volt egy hibás darabom - akkor még nem akartam ilyen olcsó shakerre panaszkodni, sajnos nem szivárgott. Az ajánlatban benne van a csak pár koronával drágább Tritan shaker, ehhez képest pedig teljesen hibátlan.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ADi

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 27.

    A shaker használhatatlan - keverésnél, ivásnál szivárog - a probléma a cérna, ami "egyenetlenül" szorítja a kupakot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 18.

    Igen, igaz, hogy a shaker szivároghat és rajtam keresztül szivárgott, de ez azért van, mert a gumi nem a fedél teljes felületére került, hanem egy része a falra, egy része az ülőfelületre... Szóval kiszedtem és tedd vissza, hogy ne legyen csavarva, és minden úgy működjön, ahogy van.. Szóval biztos nem félnék újra megvenni a shakert. Összességében jó a kivitelezés és a záró kattanások a fesztiválon egy dolog, és korlátozott az élettartama, kipróbáltam több típust és ezt is úgy tűnik, hogy az egyik legjobb
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még