Vélemények - Összehajtható vizes palack Pink 500 ml - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content
Rendelj most 25.000 Ft felett, és zsebelj be 4 ajándékot. Használd a NYARIAJANDEK kódot!

Az összehajtható vizes palack hatékony társ a folyadékpótláshoz. Térfogata 500 ml, és használat után összecsukható, így helyet takaríthatsz meg a táskádban. Emellett szivárgásmentes fedéllel és praktikus karabinerrel rendelkezik a könnyű felakasztás érdekében. Tökéletes munkába és az edzéshez egyaránt.

Részletek
További Információ
Vélemények

Összehajtható vizes palack Pink 500 ml - BeastPink

4.1
Értékelési átlag 18 értékelésből
(12 értékelés)
(1 értékelés)
(1 értékelés)
(2 értékelés)
(2 értékelés)
A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Narcis

Ellenőrzött vásárlás
nagyon szuper es funkcionalis, mentes vizzel mukodik a legjobban, a savastol kicsit megpuffad es felbontasnal sajna kiereszti a szen-dioxidot de nagyon modern es divatos! sajna nem marad benne soakig
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Giulia

Ellenőrzött vásárlás
Nem ajánlom ezt a palackot. A víz ihatatlan. Már feladtam. Az íze még mindig az anyagé, amiből a palack készült (talán szilikon). Több mint 300 grammot nyom.
Vélemények Magyarországon (1)
Ellenőrzött vásárlások (15)
Pozitív (14)
Negatív (4)
Vélemények más országokban (17)
  • Laci

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    Olyan műanyag, ha nem mosod meg, kidobhatod.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fede

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 19.

    egy kis, de kényelmes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • momo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • joli

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    nagyon praktikus, nagyon szép, elégedett vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Crina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 02. 21.

    Aranyos és praktikus palack, puha anyagból készült.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Giulia

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 07. 21.

    Nem ajánlom ezt a palackot. A víz ihatatlan. Már feladtam. Az íze még mindig az anyagé, amiből a palack készült (talán szilikon). Több mint 300 grammot nyom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 17.

    A Flasa nagyon praktikus, imádom..
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Terezka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 11. 28.

    Az üveg gyönyörű, megszerettem, munkára vettem és csalódott vagyok, illatos a víz benne, nem ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még