Vélemények - Flavour Drops - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Flavor Drops kalóriamentes, és tökéletesen ízesíti a különböző édes ételeket, italokat vagy tejtermékeket. A magas aromakoncentrációnak köszönhetően csak néhány cseppre lesz szükséged ahhoz, hogy kedvenc ételeid megízesítsd, még fogyókúra alatt is. A Flavor Drops ráadásul cukor- és zsírmentes, és számos ízben kapható, hogy mindenki kedvére válogathasson. Garantáltan feldobják a joghurt, a túró, a turmixok, a zabkása vagy a tej ízét. Sütéshez és főzéshez is használható.

1 690 Ft(56 333 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Flavour Drops - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 1076 értékelésből
(719 értékelés)
(136 értékelés)
(93 értékelés)
(46 értékelés)
(81 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók általában kedvelik a GymBeam ízesítőcseppeket, mert az igazi ízzel teszik még finomabbá a kávét, a joghurtot, a túrót, a zabkását és a desszerteket. Sokan dicsérik a kellemes aromákat, a minimális mesterséges utóízt, valamint a könnyű, mindennapi használatot, csupán néhány cseppel. Emellett azonban egy visszatérő kisebbség azt mondja, hogy az íz gyenge vagy nem elég édes, ezért sokkal többre van szükség ahhoz, hogy észrevehető legyen. Egyes ízek pedig egyes felhasználók számára túlzottan mesterségesnek vagy keserűnek tűnhetnek.

  • Kellemes aromák
    |
  • Az étel ízét fokozza
    |
  • Funkcionál a kávéban
    |
  • Minimális mesterséges utóíz
    |
  • Erős felhasználhatóság desszertekben
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1076 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Sándor CSaba

Ellenőrzött vásárlás
Alapjában véve elégedett vagyok a Gymbeam termékeivel, de ez az édesítő semmirevaló hulladék, pénzkidobás volt a megvétele. Van tapasztalatom az édesítők terén, két évtizede használom a természetes,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Валерій

Ellenőrzött vásárlás
200 ml-re több mint 30 csepp csöpögött. Szaga van, de íze nincs. Talán ez az üveg eldobható. Akkor minek az adagoló? nem veszek többet
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (137)
Ellenőrzött vásárlások (958)
Pozitív (933)
Negatív (127)
Vélemények más országokban (939)
  • naty

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 15.

    Ízesítés: kókusz
    Nincs mesterséges ízük
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Antek Lotnicki

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 15.

    Ízesítés: kókusz
    Nagyon finom italokhoz vagy zabpehelyhez vagy tojásfehérjéhez. Nem adnak tolakodó ízt, még akkor sem, ha kicsit túlzásba viszi, az illata pedig gazdag és finom egyszerre.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 14.

    Ízesítés: vanília
    Az íze jó, nem mesterséges. De volt már olyan cseppem, amivel pár cseppel ízesíthetjük az ételt. Ezek a cseppek nem olyan gazdag ízűek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Slavomír

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 12.

    Ízesítés: vanília
    Kellemes vanília íz.. alkalmas zabkása vagy tejtermékek ízesítésére.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alexandra

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 11.

    Ízesítés: mogyoró
    Kávéba használom, 2-3 csepp - mogyoró ízű. Rendben!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Elis

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 03.

    Ízesítés: karamell
    Nem számítottam ilyen autentikus karamell ízre
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • B

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 02.

    Ízesítés: banán
    Nem túl intenzív. Kellemes íz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sonja91

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 13.

    Ízesítés: mogyoró, vanília
    A vaníliás íz tényleg túl keveset volt érzékelhető, igazából sokkal több cseppet is kénytelen voltam beletenni, a mogyorósat a rendkívül vegyszeres íz miatt elutasították, NEM kellett visszavásárolni. És nem ajánlom ezt a márkát.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csilla

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 13.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Ez a fajta flavdrops nagy csalódás. Műcsoki íze van, nem tudom meginni, megenni. Sajnálom. A vaníliának meg gyenge az íze, önmagában ok, de belecseppentve az italba gyenge. Koncentráltabb is lehetne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • TRim

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 05.

    Ízesítés: vanília
    Vásároljon Vanília ízt. A többi FlavorDrop-hoz képest gyengébb ízűek. Ellenkező esetben a vanília íze ízletes és nagyon hasznos.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még