Vélemények - Protein Break Bar 3pack - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Protein Break Bar 3pack egy finom csokoládés snack ropogós ostyával és egy finoman olvadó krémréteggel. Alacsony cukortartalmú, és fehérjeforrás is , amely hozzájárul az izmok és a csontok egészségének növekedéséhez és fenntartásához. Előnye, hogy bárhová magaddal viheted, és gyors nassolnivalóként, uzsonnaként vagy snackként fogyaszthatod.

960 Ft(14 884 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Protein Break Bar 3pack - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 531 értékelésből
(422 értékelés)
(62 értékelés)
(27 értékelés)
(11 értékelés)
(9 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók leginkább úgy írják le ezt a fehérjeszeletet, hogy ízében és érzetében egy KitKat-stílusú csokoládéélményre hasonlít, gyakran kielégítő állaggal és jó snackelhetőséggel. Sokan úgy érzik, hogy segít csökkenteni a sóvárgást, és jól beválik útközbeni megoldásként, akár edzés előtt vagy után. Egy kisebb arány azonban kételkedik a fehérje megfelelő mennyiségében az alacsony fehérjetartalom miatt, és néhányan megemlítenek egy mesterségesebb vagy kevésbé természetes ízt.

  • KitKat ízvilágot idéz
    |
  • Kielégítő csokoládés íz
    |
  • Jó a sóvárgás csillapítására
    |
  • Kényelmes edzés közbeni snack
    |
  • Sokan újra és újra elégedettek

AI által generálva 531 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Laura

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló helyettesítője az édességeknek. Diétához is jó szelet az édesség szerelmeseinek. Olyan az íze, mint egy kit-kat. A botot nem könnyű darabokra törni, szétesik.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

zemko

Ellenőrzött vásárlás
Vásárlás közben bukkant rám, ezért gondoltam, kipróbálom – hirtelen jött hirtelen ötlettől vezérelve. Lehet, hogy finom, de olyan íze van, mint a nagymamák által régen vásárolt helyettesítőknek, mert
Vélemények Magyarországon (72)
Ellenőrzött vásárlások (482)
Pozitív (510)
Negatív (20)
Vélemények más országokban (459)
  • fede

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 25.

    jó, mint egy kis kihágás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mates

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    Kiváló snack
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nico

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    Igazán szuper snack, amely a KitKat-re emlékeztet, mindenképpen ajánlom diétához, de csak úgy is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ondra_Panda

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    Remek csokoládé, kilókat tudnék belőle megenni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sk

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    fajne, 3 csomaggal nincs mit kifogásolni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vladyslav

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    Nagyon finom nasi, különösen, ha valami édesre vágyik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Megi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    finom. ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Єва

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    mint a macska macska, nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Di

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    egész jó helyettesítés
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mb

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 22.

    íz - fantázia, mint a kitkat
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még