Vélemények - Beast Burn - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content

A Beast Burn egy funkcionális komplex étrend-kiegészítő amelyet kifejezetten nők számára terveztek. Koffeint, szinefrint, L-karnitint, növényi kivonatokat, vitaminokat és egyéb hatóanyagokat tartalmaz. Javasolt sporttevékenységgel és optimális étrenddel együtt kombinálni.

6 490 Ft(54 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beast Burn - BeastPink

4.2
Értékelési átlag 369 értékelésből
(244 értékelés)
(45 értékelés)
(20 értékelés)
(23 értékelés)
(37 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire pozitívak erről a nőknek szánt zsírégető készítményről: az ügyfelek gyakran említik csökkent étvágyat és vágyakat, több energiát az edzések során, valamint jobb edzési motivációt, amelyet fokozott izzadás kísér. Sokan arról is beszámolnak, hogy kalóriadeficittel és testmozgással kombinálva látható fogyást eredményez. Visszatérő téma, hogy émelygést, szédülést vagy gyomorpanaszokat okozhat, különösen akkor, ha étel nélkül veszik be; ezért fontosnak tűnik a fokozatos adagolás, illetve hogy nassolnivalóval vagy étkezés után vegyék be.

  • Csökkenti az étvágyat
    |
  • Fokozza az edzés alatti energiát
    |
  • Segít a zsírégetésben
    |
  • Növeli az edzésre való hajtóerőt
    |
  • A legtöbben étellel érzik jobban magukat
    |
  • Kalóriadeficittel és edzéssel együtt hatékonyabb

AI által generálva 369 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

αιμιλια

Ellenőrzött vásárlás
A gyomrom eleinte nem bírta, amíg betartottam az előírt adagot, de be kell vallanom, hogy az energiaszintem nagyon magas volt. Néhány napig megpróbáltam felére csökkenteni az adagot, és nem voltak
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Barbora

Ellenőrzött vásárlás
Edzés és diéta közben ettem, de semmi eredmény. Ráadásul egyszer reggel edzés előtt ettem éhgyomorra - a legnagyobb hiba, hogy nagyon rosszul voltam. De ez volt minden alkalommal, amikor gyengébbet
Vélemények Magyarországon (60)
Ellenőrzött vásárlások (259)
Pozitív (309)
Negatív (59)
Vélemények más országokban (309)
  • Karolína

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 05.

    Nekem biztosan nem! Abba kellett hagynom az égő használatát, mert a használat következtében szinte az egész orcámon és államon bőr alatti pattanások keletkeztek. Valóban sok időbe telt, mire a bőröm visszatért a normális állapotba. Edzés közben izzadtam, de nem vettem észre súly- vagy térfogatcsökkenést.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Boglárka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 11. 03.

    Kiváló termék azoknak akik bírják a pörgetős termékeket, nekem kicsit sok volt, de ez nem a kapszula hibája, jól működik, pörget és izzaszt, fogyaszt és étvágyat is csökkenti
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Алекс

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 11. 02.

    Az égő nagyon menő, több hónapja iszom és nagyon elégedett vagyok. Az adagot reggel 2-1 kapszulára osztom és délután 1 kapszulára, mert 2-től megemelkedik a pulzus és kellemetlen érzés.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Brigi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 10. 26.

    Meglepően hatékony, kellemesen csalódtam benne. Elsősorban az évágycsökkentő hatását érzetem. Könnyebben tartható vele a diéta, amúgy nagyon édesszájú vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Verunka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 10. 26.

    Sajnos hányok utána, görcsöl a gyomrom. Nem tudom miért :-(
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paťka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 10. 14.

    Szép kiegészítő, tényleg úgy érzem, hogy edzés közben többet izzadok és több energiám van... de ???? Soha nem javaslom étkezés előtt tablettát szedni, vagyis az első dolog, amit aznap megesz, mindenképp egyél valami keveset... Többször is kipróbáltam és mégis az lett az eredménye, hogy majdnem megfulladtam, mert rosszul lett a gyomrom. , nem is tudom leírni az érzést és az állapotot, de nem kellemes... ahogy a tablettákat is meg kell szokni és nem azonnal a teljes adaggal kezdeni, úgy étkezés előtt egyszer, egyszer edzés előtt legalább a második napon... majd fokozatosan adagolja az adagokat
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barunka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 10. 01.

    működik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monika

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 17.

    Első alkalommal pontosan az adagolás szerint szedtem be az égőt és kb 3 napig voltak gyomorproblémám. Szóval kicsit módosítottam az adagoláson és bevettem 2 tablettát edzés előtt és rendben volt :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kristýna

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 09.

    Edzés közben jobban izzadok. Nem vagyok érzékeny a gyomrom, másik égővel (Thermo grenade) rendben volt éhgyomorra szedni, de ennél a terméknél ez nem így van. Hányás érzést, hányingert okozott a hasi területen. De ha étkezés után veszed be, akkor nagyon jó. Adagolás 2x kapszula reggel és 2x edzés előtt. Nagyon jó érzés garantált. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marta

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 31.

    A hatás 3 hét után észrevehető, ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még