Vélemények - Athlete Pink női pulóver - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content
Rendelj most 25.000 Ft felett, és zsebelj be 4 ajándékot. Használd a NYARIAJANDEK kódot!

Az Athlete Pink női pulóver a társad lesz fitness céljaid felé vezető úton. A kiváló minőségű anyagának köszönhetően viselését imádni fogod az edzés közben, a stílusos kapucnis dizájn pedig tökéletes lesz a mindennapokban is. A GymBeam feliratnak köszönhetően egyben az életformádat is reprezentálod vele.

Vásárold meg a szettet!

Részletek
További Információ
Vélemények

Athlete Pink női pulóver - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 117 értékelésből
(105 értékelés)
(5 értékelés)
(6 értékelés)
(0 értékelés)
(1 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések főként egy nagyon kényelmes, meleg kapucnis pulóvert írnak le, puha, kellemes anyaggal és előnyös szabással. Sokan említik, hogy nagyszerűen mutat mindennapi viseletben, és az edzőteremhez vagy street stílushoz is jól használható. Többen megjegyzik, hogy a méretezés a mérettáblázat alapján megfelelő, bár néhányan azt tapasztalják, hogy bizonyos testalkatok esetén kissé szűk vagy rövidebb lehet. Összességében a visszajelzések kifejezetten pozitívak.

  • Puha, kellemes tapintású anyag
    |
  • Meleg és otthonos
    |
  • Kényelmes viselet
    |
  • Szép szín és stílus
    |
  • Edzéshez is jó
    |
  • Dicsérték a kapucnit és a zsebeket

AI által generálva 117 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Viki

Ellenőrzött vásárlás
A pulóver tökéletes. Anyaga kívülről, de belülről is kellemes tapintású. Nem számítottam minőségi dizájnra ilyen alacsony áron, ezért kellemesen meglepődtem. Az XS-es méret olyan, mint egy kesztyű.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Brb

Ellenőrzött vásárlás
A pulóver kellemes tapintású, meleg. Megéri ha akciós, nekem teljes ár, nem. Én S-es méretet hordok (magasság 168cm, súly 58kg) és passzol is, de ennél a bizonyos pulcsinál a "Sko" kicsit szűkebb, aki
Vélemények Magyarországon (24)
Ellenőrzött vásárlások (107)
Pozitív (116)
Negatív (1)
Vélemények más országokban (93)
  • Jozefina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    kényelmes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • paja

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    méret megfelelő, kellemes, szép
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • pyyy

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    kiváló pulóver, nagyon elégedett
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lea

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    Több színben is vettem, nagyon jó minőségű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Heni

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    Teljesen tökéletes ès a mèret is jó. Nagyon tetszik a színe ès az anyaga.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • J

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 14.

    a szín ugyan szép, de nem ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 06.

    Azt mondanám, hogy az L méret egy kicsit kisebb, mint a klasszikus L. Egyébként nagyon tetszik a pulóver.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • anett

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 04.

    a pulóver meleg, az ujjak hosszúak, ami nagyon pozitív, sajnos 172 cm magasságnál és 74 kg súlynál az M és S méret túl kicsi.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Christina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 25.

    Egy igazán kényelmes kapucnis pulóver, amiben remek érzés viselni. Ha követed a mérettáblázatot, biztosan tökéletesen fogsz illeszkedni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Niko

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 28.

    M méret éppen jó (mb: 90cm, derék 76 cm), de nem túl lezser, nem mozognék benne nagyokat, inkább otthoni viseletnek jó, de úgy nagyon szép! Szürke nadrággal csajos!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még