Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2010 értékelésből
(1242 értékelés)
(267 értékelés)
(165 értékelés)
(97 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2010 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (318)
Ellenőrzött vásárlások (1772)
Pozitív (1654)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1692)
  • Michaela

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    a csúsztatás oké, de nem nyerte el a tetszésemet az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • νικολας

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Etwas synthetischer Geschmack, der an alte Schokoladensirup-Eiscreme erinnert. Es ist etwas hit or miss: Wenn Ihnen der süß-herbe Schokoladensirup gefällt, dann ist es fantastisch.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vió93

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Kellően jó az állaga.Kiváló édesség alternatíva.Én a sóskatamellás öntettel szoktam kombinálni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adra

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Nem éppen túlzottan édes, fantasztikus íz. Top választás kávéhoz ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sciroppo cioccolato

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Rendben! Nagyon enyhén vegyszeres íz. Ahhoz, hogy egy mártás komolyan vehető legyen, jóvá van hagyva
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denny

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Ezt a szirupot ismételten vásárolom, és ízre valamint állagra egyaránt elégedett vagyok vele.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • AN

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Kémiai ínyencség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    bunkó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zuzana

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Jó alternatíva a csokoládénak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zuzka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Kiváló desszertekhez és édes reggelikhez
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még