Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 328 értékelésből
(207 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 328 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (295)
    • Ioann

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2025. 12. 29.

      Szőnyegek, mi?
      GRFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Stefan

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 12. 24.

      A tápérték alapján, ahogy már olvastam, nagyon ajánlott, és az íze sem olyan rossz, mint ahogy mások írták. Meg vagyok győződve róla, és biztosan újra fogom venni!
      DEFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Angelo

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2025. 12. 05.

      1
      ATFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Dominik

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2025. 11. 13.

      Ízesítés: vanília
      VANÍLIA, mindenképpen kiválóan oldódik. Egy egész hónapig szedtem +- 2500 kcal kaja után 10 kg-ot híztam. Az eredmény az volt, hogy a gyomrom rendben volt. Ajánlom, ha formába szeretnél lendülni télre.
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Milik

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 11. 09.

      Ízesítés: karamell
      Jó nekem
      CZFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Coleman

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2025. 09. 28.

      Valami hihetetlen, úgy van megírva, mint egy történet... Tovább olvasom
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Bruni

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 09. 22.

      Ízesítés: eper, vanília
      Nagyon ajánlott, nagyon jó.
      DEFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Olix

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 08. 30.

      Ízesítés: karamell, vanília
      A vaníliát ajánlom, mert tejjel nagyon finom, és alig érződik rajta a karamell íze.
      PLFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Juan carlos

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 08. 25.

      Ízesítés: eper
      Nagyon rossz, még a hízásban sem segített, tele van festékkel, mindenen rajta marad.
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Čigi

      Ellenőrzött vásárlás

      2025. 07. 15.

      Ízesítés: karamell
      Nem ajánlom, másfél hónap után gyomor- és bélproblémáim lettek....Soha többé nem veszem meg.....Inkább többet fizetnék és vennék valami jobb minőségűt.....
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még