Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 326 értékelésből
(205 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 326 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (244)
    Pozitív (280)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (293)
    • Andrei

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 03. 07.

      Ízesítés: eper
      Nekem nem egy szokványos este, és az eper íze sem jó. Rosszul érzem magam, amikor iszom
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • dedo77

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 01. 16.

      Ízesítés: karamell
      Rendszeres tejsavó vásárló vagyok, ez a termék nagyon könnyen oldódik röhejes áron, de kevés a karaktere, kicsit ízetlen!!!!!!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Daniel

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 01. 14.

      Ízesítés: karamell, eper, vanília
      10/10
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Sikstee

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2022. 12. 05.

      Nem is értem, hogy lejet elérhető érona dni egy hatásos, jó ízű (vanillia) fehérjét. Csak működik ez baráti áron is.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Adrian

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2022. 11. 24.

      Ízesítés: vanília
      Az ára kiváló ????????? Az is jó íze van.Naponta kétszer iszom reggel és este.Nem bírom tovább.napközben muszáj ennem valamit.szerintem nagyon jó,még nem tettem hozzá semmit. , de elmondhatom, hogy izmosodtam, még nem fejeztem be az egészet, de kíváncsi vagyok rá, mikor bízom az egészben, köszönöm ezt a terméket, szuper, szeretném megnézni legalább egy ember hogyan néz ki a termék bevétele után????
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Plamen

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 11. 23.

      Ízesítés: karamell
      Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Amad

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 11. 02.

      Ízesítés: karamell, eper, vanília
      Olcsó és jó
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Migel

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2022. 10. 10.

      Ízesítés: vanília
      Még csak pár napja használom, de remek, semmi rejtett probléma nincs, vanília íze van és egyáltalán nem rossz, a cukor oldhatósága szuper, csak nyugodt, még kicsit kevésbé lehetne ajánlani.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Егор

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 09. 21.

      Ízesítés: karamell
      A Gainer ára és összetétele nagyon tetszetős. Az aminosavak száma is. 18 amino. És mindegyik adagja kiváló, egy glutamin 26,5 gramm. Leucin 9,1/100g stb. A konzisztencia ritka. Nem tömíti el annyira a gyomrot, hogy ne zavarja az edzést. Például, ha megiszok egy sűrű italt, időbe telik, vagy akár másfél is, mire besüllyed a gyomromba. Ez fél óra, és elkezdheti az edzést vagy az edzést. Reggel iszom. Edzés előtt vagy után. Nézve, mikor kelek fel))) Éjszaka sűrűn iszom))) Az íze nem túl mérgező, közepes. Igazi karamellt rendeltem, vajkaramellt küldtek. Az íze kellemes. Kicsit keserű érzés, és boldoggá tesz. Az aminosavak keserűek legyenek! És nagyon sok van belőlük!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Jakubisko

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 08. 27.

      Ízesítés: eper
      Az ára alacsony, az íze jó és az eredmények is láthatóak...
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még