Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 327 értékelésből
(206 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 327 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (294)
    • Nat

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      szinte egészen jó lenne, de a feloldhatóság gyakorlatilag nulla
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • suchoklates

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 05.

      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Róbert

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 04.

      A jó ízéhez meg kell szokni
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Sp3lky

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 04.

      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Tomáš

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 03.

      Ízesítés: karamell
      jellegtelen íz
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • šarkan

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 03.

      Ízesítés: karamell
      kicsit hosszabban feloldódik, de különben ez rendben van, az íze jó
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Ana

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 03.

      És rendben
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • mohamed

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 04. 02.

      magasság minőség
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Dejvid

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 03. 31.

      Jól oldódó, jó ízű, ennek köszönhetően hízok.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Lacika

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 03. 31.

      Ajánlom ezt a terméket: gyorsan feloldódik, és betölti a szerepét.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még