Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 328 értékelésből
(207 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 328 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (295)
    • Cristi

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 11. 13.

      Ízesítés: vanília
      Az aminosavprofil hibás, 5. osztályos elemi dolog összeadással kiszámolni, hogy a táblázatban szereplő aminosavak mennyi/100g-ot adnak. 20g-nak kell lennie, mennyi a fehérje százaléka, 20%, az összes aminosav a kiírtak szerint 106g!!!! szóval 100% felett......még ha elszigetelt is volt, nem voltak nála ezek a számok....
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • dražen

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 10. 29.

      Ízesítés: karamell, vanília
      édes ultra nagyon édes
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Jaroslav

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 10. 29.

      Ízesítés: eper
      Rendelést ajánlok
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Lejuss

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 10. 24.

      Ízesítés: eper
      igen, olcsó, különben nincsenek csodák, az íze epres tejjel, ehető, semmi vészes, ahogy itt írom, ha kicsit édes, tegyél bele cukrot, töltsd fel
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Cristian

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 10. 20.

      Ízesítés: karamell, eper
      Nem találtam Mutant, és ezt kaptam, azt mondanám, hogy tökéletes és jó az ára. Hamarosan újra fogom venni. Köszönöm
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • SzK

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 10. 02.

      Ízesítés: karamell, eper, vanília
      Számomra ez az ár érték bajnok, nekem hozza a kilókat. Mindenképpen ajánlom a hosszabb távú kipróbálását.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Arnyjr

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 09. 22.

      Ízesítés: vanília
      Optimális
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Medard

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 09. 16.

      Ízesítés: eper
      Nem szerettem és nehezen oldódik fel. (eper)
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Alex

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 08. 29.

      Ízesítés: vanília
      Nagyon jó aroma és rendkívüli eredmények
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Dominik

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2023. 08. 09.

      Ízesítés: eper
      Nem sok eper ízű, de kevertem joghurttal, pehellyel... utána egy hónap alatt híztam 5 kg-ot és izmosodtam, tök jó
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még