Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 329 értékelésből
(207 értékelés)
(61 értékelés)
(15 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 329 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (296)
    • M.d

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 05. 06.

      Ízesítés: karamell, vanília
      Köszönöm, jó vásárlást, úgyhogy kezdjük
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Emanuele

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 03. 05.

      Ízesítés: eper
      Többször rendeltünk már erről az oldalról, minden kiváló volt, csak ma a futár félig törött csomagot hozta, a fehérje tégely pedig széthasadt, porral borítva a dobozban. Re: Sajnálattal olvastuk, hogy problémába ütközött a szállítás. Kérjük, küldjön egy e-mailt az [email protected] címre. Mindent megteszünk a helyzet megoldása érdekében. Üdvözlettel: A GymBeam csapata
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • MS

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 02. 28.

      Ízesítés: karamell
      SOKAN ÍRJÁK IDE, HOGY SZAR VAGY GYENGE, KIS ÉDES, SOK ÉDES. ELŐSZÖR IS SZÁMÍTJA MEG, HOGY CSAK KIEGÉSZÍTŐK, NINCS CSODÁK. Utána TÖBBET KELL TANULMÁNYOZNI. A SAJÁT TESTED.AKKOR JÓ ALVÁS, MINŐSÉGI EDZÉS ÉS NAGYON JÓ ÉTÉK.ÍROM MAGAM, HOGY GYÚJTÁSOK NÉLKÜL IS HÁZHOZOK HÓNAPON 10 kg-ot, FIGYELEM A SÚLYOKAT NEM AZ ÖN HASZNÁLATÁVAL. CSAK KIEGÉSZÍTŐK.ÍGY NE MONDJ SZAROKAT STB..HA NINCS ÉTKEZÉSED,JÓ ALVÁSOD, PIHENÉSED ÉS MINŐSÉGI EDZÉSED ÉS NEM ISMERED A TESTED, SEMMIT NEM TEHETSZ!!!!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Pawel

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 02. 16.

      Ízesítés: eper
      Minden a leírtak szerint, ajánlom a terméket.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Stanley

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 02. 13.

      Ízesítés: karamell, eper, vanília
      Mit kell ehhez hozzátenni? Már van néhány üres vödör, de az utolsó csomagban már volt 3 vödör. Nem hiányozhat semmilyen sorrendben???? az eper kivételével mesterségesnek tűnik és nincs sok különbség a karamell és a vanília között. Számomra nagyon olcsó és tápértékét tekintve nagyon jó termékek, se nem édesek, se nem túl édesek. Mivel tejjel szedem, ínyencség.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • nekonecnykolobeh59

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 01. 24.

      Ízesítés: vanília
      Ez az első gainerem, és a térfogata miatt vettem meg. Még csak egy hete használom, így továbbra sem látok és nem érzek változást a súlyomban. A vanília íze vízben tisztességes, a tejben isteni. Tényleg olyan az íze, mint a fagylalt vagy egy jó turmix a tejben. Az édesség optimális, talán kicsit kevésbé édesnek venném. Igaz, hogy sokba kerül, de engem semmiképpen nem zavar. Elég jó tápérték. Mindenki, aki letölti, valószínűleg káprázatban él. Nem tudom milyen csodát vártál 20 eu-ért. Ha kevés a cukrod, igyál egy csokis turmixot kávéval, amiben 5 cl cukor van.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Pisti

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 01. 12.

      Ízesítés: vanília
      Én minden edzés után 250g fogyasztók szerintem egy nagyon jó táplálékkiegészítő csak ajánlani tudom.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Tomas

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 01. 11.

      Ízesítés: vanília
      Kellett egy kis idő, míg megszokta az ízét (vanília), de akkor jó az áráért
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Samuel

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 12. 27.

      Ízesítés: karamell
      Ennyiért ne várj csodát. Az íze rendben van és a tápértéke is.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Tomáš

      Ellenőrzött vásárlás

      2023. 12. 01.

      Ízesítés: vanília
      Szóval megvettem ezt a tömegnövelőt azzal a várakozással, hogy sokat fogok hízni a tél folyamán. És az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. eddig kb 3 kilót híztam amióta megvan, szóval tök jó. A vanília ízét ajánlom, mert a vanília a legjobb. Egyszer már vettem egy gainert egy másik márkától. Nem emlékszem a pontos névre, de emlékszem, hogy Tomigainsnek volt egy szponzora. A gainer pedig totál édes förtelmes volt. De ez tényleg nagyon jó, szóval vedd meg, ha télen szeretnél készletezni :)
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még