Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 328 értékelésből
(207 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 328 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (295)
    • Dano

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2015. 08. 20.

      Szuper gainer, kiváló oldhatóság, íz, illat, szín, vödör... lehetne nagyobbat is csinálni :)
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • meno je nepodstatné

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2015. 07. 30.

      Super Gainer verhetetlen áron és szuper összetételben! :) Ebben az esetben a kevesebb néha több :) Árarány = minőség egyszerűen :) Kiegészítőkkel és változatos étrenddel együtt is remek az eredmény, már egy csomag után 8 kilót híztam és gyors az anyagcserém! ..tényleg ajánlom tovább ;)
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Rado

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2014. 03. 25.

      Árához képest összességében jó gainer szerintem, csak kell még egy kis cukor, egyébként ajánlom
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Jana Vranikova

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2013. 09. 30.

      ez olcsóbb sidasa izomtömeg tömegnövelés nem volt odaírva és az olcsóbbnak édes volt az íze
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még