Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 329 értékelésből
(207 értékelés)
(61 értékelés)
(15 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 329 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (296)
    • Szymon

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 14.

      A minőség az árhoz képest megváltoztatja a versenyt. Ízletesebb íz, könnyebb oldhatóság—még jobb.
      PLFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Роман

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2026. 05. 14.

      Ízletes
      UAFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • smotánka z Kolačína

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 14.

      Ízesítés: vanília
      Netvoria se žádné hrudky, pouze více pene. Miešam to vodou, čajem, mlijekom. Odporúčam.
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • super

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 14.

      szuper
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • GiorgosT

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2026. 05. 12.

      .
      GRFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • JD

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 12.

      Szuper
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Oleh

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 11.

      Átlagosan ízlik
      PLFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Ľuboš Paliesek

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 11.

      ok
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • bun

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 08.

      bumm
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • iul

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 05. 07.

      ajánlás
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még