Vélemények - Whey Mass Gain - Megabol | GymBeam.hu Skip to main content

Whey Mass Gain egy komplex, alacsony zsírtartalmú és magas fehérjetartalmú tömegnövelő, amelyet kiegyensúlyozott arányban szénhidrátok és válogatott vitaminok egészítenek ki. Tejsavó koncentrátumot is tartalmaz, ami kedvező aminosavprofilt biztosít. Mindez egy hatékony étrend-kiegészítő a kalóriabevitel növelésére, ami a fehérjének köszönhetően hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz. A vitaminok közül kiemelkedik a B6-vitamin, amely hozzájárul a fehérje és a glikogén normál anyagcseréjéhez.

8 290 Ft(2 763 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Whey Mass Gain - Megabol

4.2
Értékelési átlag 327 értékelésből
(206 értékelés)
(61 értékelés)
(14 értékelés)
(14 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A felhasználói vélemények nagyrészt nagyon pozitívak erről a tömegnövelő készítményről. Sokan jó keverhetőségről számolnak be, valamint kellemes ízekről (különösen, ha tejjel keverik), és megbízható étvágy- és teltségtámogatásról a tömegnöveléshez. Több felhasználó említi, hogy már néhány héten belül észrevehető változások tapasztalhatók a testsúlyban és az alakban, gyakran gyomorpanaszok nélkül. Egy kisebb rész túlságosan édesnek vagy mesterséges ízűnek, csomósodásnak vagy nehéz habképződésnek, illetve kisebbségben emésztési kellemetlenségnek számol be. < < < > > > Kiváló íz és aroma|||Jó keverhetőség|||Hatásos tömegnöveléshez|||Tejjel különösen kellemes|||Energia és teltségérzet|||A legtöbb felhasználó elégedett< < < > > > Néhányan túl édesnek találják|||Alkalmi csomósodás/hab|||Kisebb emésztési problémák előfordulnak

    AI által generálva 327 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Matei

    Ellenőrzött vásárlás
    Könnyen emészthető fehérje, költséghatékony és nagyon jól oldódik! Az illata csodálatos és sokat segít nekem! Nekem kicsit édes az íze, de ha megosztod az adagot, akkor több mint jó! Ízletes !
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Plamen

    Ellenőrzött vásárlás
    Karamell íz: Szörnyű... SZORÚ, amikor kinyitod, savanyú szagot érzel, de az ízéről nem beszélek, csak hánytam a számban
    Vélemények Magyarországon (33)
    Ellenőrzött vásárlások (245)
    Pozitív (281)
    Negatív (46)
    Vélemények más országokban (294)
    • Teresa C

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 12. 26.

      Ízesítés: karamell, vanília
      Kiváló termék
      ITFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Michal

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 12. 26.

      Ízesítés: karamell, vanília
      Mindig azt veszem, jól oldódik, egész kellemes az íze, nem szeretem a mutáns masszához hasonló túlcukrozott gainert. Ehhez az árhoz képest az arány és a minőség kiváló. Biztosan újra fogom venni.
      SKFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • David

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 12. 25.

      Ízesítés: vanília
      Karamellel rendeltem és vaníliát kaptam, aminek kifogástalan íze van, azt mondod, liszttel iszol vizet! Egyáltalán NEM ajánlom!
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Muskelschmied

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 11. 23.

      Ízesítés: karamell, eper, vanília
      Most megvan a 4. vödör. A vanília vaníliás ízű, az eper úgy működik, és a karamell elég gyenge. A mellékelt mérőkanalat használom, 5 db 200 ml-re. A por nem oldódik fel teljesen, nem is olyan vadul, a többit leöblítjük vízzel. A hatás néhány hét után nyilvánvaló – izomtömeg szempontjából gyors eredmények Kitartok mellette, az ára verhetetlen
      DEFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • [email protected]

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 11. 19.

      Ízesítés: karamell
      Ízek
      DEFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Josef

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 11. 19.

      Ízesítés: karamell
      Nekem karamell ízű van, vízben feloldva is jó az íze, én ehhez mini habverőt használok. Nem vártam csodát, de néhány hét után némi javulás történt a szervezetben, ami jótékony hatású.
      CZFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Simona

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 11. 12.

      Ízesítés: vanília
      Kiváló termék minőség/ár
      ITFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Alex

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 11. 11.

      Ízesítés: eper
      Jó olcsó termék, ízlik, nagyon jól oldódik és működik. Nagyon elégedett vagyok. Az ár, a teljesítmény és a feldolgozás nagyon jó.
      DEFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Bun

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2024. 11. 06.

      Ízesítés: eper
      Nagyon jó, bevettem és jó íze van, kb 4 teáskanál pendét tettem most annyit, amennyit akar, és az a termék nagyon jó az izomtömegnek és plusz felpumpál és jobban lő a védekezésből nagyon jó, plusz és olcsó
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Iosif

      Ellenőrzött vásárlás

      2024. 11. 01.

      Ízesítés: vanília
      Szörnyű íz. Szó sincs vaníliáról. A többi változatban olyan színezékek vannak, amelyekkel nem lehet mosni az e-poharat.
      ROFordította Google
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még