Vélemények - Protein Break Bar 3pack - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Protein Break Bar 3pack egy finom csokoládés snack ropogós ostyával és egy finoman olvadó krémréteggel. Alacsony cukortartalmú, és fehérjeforrás is , amely hozzájárul az izmok és a csontok egészségének növekedéséhez és fenntartásához. Előnye, hogy bárhová magaddal viheted, és gyors nassolnivalóként, uzsonnaként vagy snackként fogyaszthatod.

960 Ft(14 884 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Protein Break Bar 3pack - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 532 értékelésből
(422 értékelés)
(63 értékelés)
(27 értékelés)
(11 értékelés)
(9 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók leginkább úgy írják le ezt a fehérjeszeletet, hogy ízében és érzetében egy KitKat-stílusú csokoládéélményre hasonlít, gyakran kielégítő állaggal és jó snackelhetőséggel. Sokan úgy érzik, hogy segít csökkenteni a sóvárgást, és jól beválik útközbeni megoldásként, akár edzés előtt vagy után. Egy kisebb arány azonban kételkedik a fehérje megfelelő mennyiségében az alacsony fehérjetartalom miatt, és néhányan megemlítenek egy mesterségesebb vagy kevésbé természetes ízt.

  • KitKat ízvilágot idéz
    |
  • Kielégítő csokoládés íz
    |
  • Jó a sóvárgás csillapítására
    |
  • Kényelmes edzés közbeni snack
    |
  • Sokan újra és újra elégedettek

AI által generálva 532 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Laura

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló helyettesítője az édességeknek. Diétához is jó szelet az édesség szerelmeseinek. Olyan az íze, mint egy kit-kat. A botot nem könnyű darabokra törni, szétesik.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

zemko

Ellenőrzött vásárlás
Vásárlás közben bukkant rám, ezért gondoltam, kipróbálom – hirtelen jött hirtelen ötlettől vezérelve. Lehet, hogy finom, de olyan íze van, mint a nagymamák által régen vásárolt helyettesítőknek, mert
Vélemények Magyarországon (72)
Ellenőrzött vásárlások (482)
Pozitív (510)
Negatív (20)
Vélemények más országokban (460)
  • Rebeca

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 07.

    Tápláló, energizáló, kellemes ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsuzsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 07.

    Könnyen elfér kistáskában is, nagyon finom. Hozza a csoki élményt, csak blétrendbe beilleszthetőbb módon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ірина

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    Szép választás, pálmaolaj nélkül, valamint mindenféle káros összetevő nélkül.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Seweryn

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Magda

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    ein wenig künstlicher Schokoladengeschmack, aber als Snack zum Kaffee ist es in Ordnung
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucija

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    Kitűnő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • tomas

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    jó étvágyat, ez nem olyan édes, és több fehérjét tartalmaz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sergiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 05.

    ajánlott
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • lea

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 05.

    Nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Iulian

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 05.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még