Vélemények - Beyond Limits póló Black – GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beyond Limits Black póló minden olyan sportolóhoz, testépítőhöz és erőemelőhöz passzol, aki tudja, mit jelent, feszegetni a határokat. Tökéletesen követi a vállakat és a karokat, így tökéletesen kiemeli ezeket az izmokat. Ez a stílusos póló azt üzeni másoknak, hogy szeretsz keményen edzeni és feszegetni a határaidat. A póló tökéletes sportoláshoz és hétköznapi viseletként is.

Színek

fekete
1 490 Ft
3 690 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok

Vásárold meg a szettet!

Részletek
Méretek
További Információ
Vélemények

Beyond Limits póló Black – GymBeam

4.8
Értékelési átlag 678 értékelésből
(588 értékelés)
(65 értékelés)
(15 értékelés)
(2 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók főként azért dicsérik a pólót, mert kiváló minőségű, pamutos tapintású, pontos a méretezése, és kényelmes viselet edzéshez, valamint mindennapokra is. Sokan kiemelik, hogy a póló a többszöri mosás után is megőrzi formáját és színét, valamint a nyomatok nem mennek tönkre. Egy kisebb rész szerint a méretezés egy kicsit nagyobb lehet, és hogy az ujjhossz egyeseknek kevésbé ideális, de összességében az értékelés nagyon pozitív.

  • Kényelmes pamutos tapintás
    |
  • Pontos, valódi méretnek megfelelő fazon
    |
  • Megőrzi a formáját és a színét
    |
  • A nyomat mosás után is tartós
    |
  • Edzéshez is jó
    |
  • Szép szabás és dizájn

AI által generálva 678 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Tomáš

Ellenőrzött vásárlás
Néhány hónapja megvan az ing, és nem tudom eléggé dicsérni. Az alacsony ár nem igazán tükrözi a minőséget. Annyira megtetszett, hogy nem csak edzésre hordom. Biztos nem lesz hülye, ha megrendeli.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

CEZAR-IOAN

Ellenőrzött vásárlás
Az anyag minősége sok kívánnivalót hagy maga után. A varratok is gyengék, a varrócérna gyenge, elszakad, ha túl erősen feszíti, ez a túl rugalmas és vékony anyag miatt is. Azért hagyom ezt az
Vélemények Magyarországon (98)
Ellenőrzött vásárlások (655)
Pozitív (660)
Negatív (10)
Vélemények más országokban (580)
  • Corin

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 11.

    Szép és kényelmes, kiváló minőség!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gyula

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 07.

    XXXL a legnagyobb. Gondoltam teszek egy próbát, az 5XL-es ruhatáramat frissítem. Kellemes az anyaga és megfelelő a mérete. Persze, sikerült belefogynom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pudli

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 07.

    A póló az esemény részeként lett rendelve, és nagyon jó minőségű, strapabíró, jó áron zsugorodott.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Balázs

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 05. 29.

    Sajnos nekem nagyon nem vált be... csalódás a méretezés.... 186cm és 94kg vagyok, 112cm mellbőséggel és az L-es kb mintha lógna rajtam (minden más ruhám L-es, ezért bátorkodtam azt rendelni). A karjai túl hosszú szabásúak, kb könyökömig ér, egyáltalán nem passzol. Oké, h nem slimfit, de ebben nem érzem jól magam. Ez alapján nem tudom, h kb nem-e az S lenne egy jól kinéző póló, amiben úgy sportosan is festenék, úgy h minden más ruhám amúgy L-es és simán kitöltöm. Nagyon laza szabás, L-esnek kb egy 110kg-nak kéne lenni, 190centivel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • CEZAR-IOAN

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 17.

    Az anyag minősége sok kívánnivalót hagy maga után. A varratok is gyengék, a varrócérna gyenge, elszakad, ha túl erősen feszíti, ez a túl rugalmas és vékony anyag miatt is. Azért hagyom ezt az értékelést, mert vannak más termékek (pólók) hasonló áron, jobb minőségben. Minőségi szempontból nem ez a leginkább ihletett választás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zákazník

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 14.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vedu

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 12.

    Fölény
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Blanka

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 15.

    Oké, értékelem a nagy méretet. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Eryk_Bubek

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 07.

    Szép póló, 182 cm L-t vettem, mint mindig, szép anyagú, póló edzésre vagy mindennapi használatra, ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dawid

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 06.

    Nagyon jó minőségű
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még