Vélemények - 20 g Protein Bar - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

20 g Protein Bar egy ízletes snack lágy textúrával, krémes réteggel és roppanós csokoládébevonattal. Ez az ízletes szelet minimum 20 g fehérjét tartalmaz, amely hozzájárul az az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Továbbá nem tartalmaz hozzáadott cukrot, és tökéletes nassolnivaló munkába, utazáshoz vagy akár edzés után.

930 Ft(16 909 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

20 g Protein Bar - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 633 értékelésből
(540 értékelés)
(61 értékelés)
(20 értékelés)
(7 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelő nagyon magasra értékeli ezt a fehérjeszeletet, főként a rendkívül ízletes ízprofiljai miatt, mint például a karamell és a keksz. Sokan azt írják, hogy az íze nagyon közel áll a klasszikus édességekhez. A vásárlók emellett kedvelik a jó táplálkozási értékeket, a kellemes textúrát, valamint azt, hogy mindennapi használatra vagy edzés után gyors nassolnivalóként is jól működik. A kisebb rész szerint viszont túl édes. Kiváló ízű ízprofilok Karamell és keksz ízek Jó táplálkozási értékek Kellemes, finom textúra Kényelmes, gyors nassolnivaló Olyan ízű, mint a klasszikus desszertek Van, akinek túl édesnek tűnik Nem mindenki szereti

    AI által generálva 633 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Drakarys

    Ellenőrzött vásárlás
    Az egyik legjobb fehérjeszelet, amit valaha ettem, és jó az összetétele. Amikor valami édesre vágyom és fehérjére vágyom, mindig ezt veszem. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy a karamellás vagy a
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Alexandra

    Ellenőrzött vásárlás
    Nagyon válogatós vagyok a fehérjetartalmú édességek terén, és szinte egyiket sem szeretem. Sajnos ez sem kivétel. Az én véleményem szerint ez egy klasszikus, kissé szokatlan, sűrű/proteinszerű állagú
    Íz szerint

    Vélemények Magyarországon (87)
    Ellenőrzött vásárlások (598)
    Pozitív (612)
    Negatív (11)
    Vélemények más országokban (546)
    • Йордан Крачунов

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 02. 10.

      A fehérjeszelet nagyon kellemes ízű, és tökéletes nassolnivaló az étkezések között.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • matild

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 02. 08.

      Ízesítés: csokoládé karamell
      Nagyon finom volt, megérte.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Deve Geterian

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2026. 02. 03.

      Ízesítés: csokoládé karamell
      A legfinomabb szeletek, amiket valaha ettem, egyetlen bolti sem ér fel hozzájuk, még egy videót is csináltam róluk
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Elena

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2026. 02. 02.

      Mindkét íz finom, de én a csokoládés-karamellásnak vagyok a nagy rajongója! Ez a legjobb, amit valaha fehérjeszeletben ettem! Még egy átlagos fehérjementes nassolnivalónál is jobban szeretem, mivel az íze extrém!!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Ηλιάνα

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 01. 29.

      A szelet nem létezik, fantasztikus ízű, kevés kalóriával és magas fehérjetartalommal. A KEDVENCEM!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Ива Кузманова

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2026. 01. 27.

      Mindig van egy ilyen fehérjeszeletem az autóban, amit edzés előtt vagy után eszem, hogy megédesítsem a napomat!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Жаки

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 01. 27.

      A sütik és a tejszín a legjobbak!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Генадия

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 01. 26.

      Amióta megjelentek, ezek a kedvenceim! Nagyon ropogósak, tökéletesen édesek, és ráadásul jó áron vannak!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Десита

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 01. 26.

      Nagyon finom és laktató szelet, ajánlom.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Deska

      Ellenőrzött vásárlás

      2026. 01. 26.

      Ízesítés: krémes keksz
      Íz és finomság egyben!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok

    Mások ezt vásárolták még